.

.

Пакување од 15! 128 Qt. / 32 Литри / 121 Литри Жолта Круг Состојка Bin / Комерцијални Корпата За Ѓубре.Кујна Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница

Пакување од 15! 128 Qt. / 32 Литри / 121 Литри Жолта Круг Состојка Bin / Комерцијални Корпата За Ѓубре.Кујна Ѓубре Може Да Recycle

Мислење на купувачите:

DEN 21583.92
Износ
Залиха

На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.Додадена циркулацијата на воздух прави отстранување на облоги значително полесно отколку традиционалните контејнери, помагајќи да се спаси драгоцено време, намалување на вишокот работна сила, и да се минимизира ризикот од потенцијални повреди.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - специјално дизајнирани ѓубре лименки се совршени за самоуверено транспорт вашата може од едно место до друго, без страв од тоа кршење или cansnding, дури и при превоз тешки товари.Капацитет 32 Литри.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Бидете сигурни дека wastebasket е целосно сува пред да ја користите.

Декларирани својства

Најдобри предлози