.

.

Dressy Daisy Бебе Момче' 5 Компјутери Поставено Формално Tuxedo Одговара Без Опашка Свадба, Крштевка Облека

Dressy Daisy Бебе Момче' 5 Компјутери Поставено Формално Tuxedo Одговара Без Опашка Свадба, Крштевка Облека

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук.Копче затворање.Овој паметен 5-парче господин одговараат поставите формална облека вклучува палто, кошула, лак вратоврска, вест и панталони.Направени на луксузни полиестер (35%) и од памук (65%) ткаенина.Целосно наредени еден гради палто јакна со 1 Копче, поместена рамената и 2 странични џебови.Бела кошула со копчето ткаенината појавување целосно наредени вест со 2 копчиња и 2 странични џебови.Панталони со половина еластичен појас за лесно и удобност одговара.Повеќе бои за многу посебни прилики, Црна, Бела, боја на слонова коска, Светло Сива, Сребрена Сива, Кралска Сина, Каки.Answer : ___________________________ NOTE : Производ во боја може малку да се разликува поради осветлување на фото снимањето, или резолуција прилагодувања на вашиот екран за следење.Големина за бебе и деца, момчиња. 3, 6, 9, 12, 12-18 или 18-24 месеци, 2 T да 3 T, 3 T да 4 T.Опсег е за референца, ве молиме да се измери вистинската големина и се однесуваат на големината на табелата за да го изберете соодветна големина за најдобро одговара.ИМАЈТЕ на ум : може да биде мала големина разликата во зависност од големината мерење метод.Нашите 5 Парчиња Формална Тужба во Собата е совршен за секоја посебна прилика како свадба, забава, роденден, празник, црква, Велигден, Божиќ, Погреб, Крштевки, Крштевањето, банкет, вечера, топката и други специјални настани.Бои : Црна / Бела / брегот на слоновата / Светло Сива / Сребрена Сива / Кралска Сина / Каки / Темно Морнарица Blue NOTE : 1) Производ во боја може малку да се разликува поради осветлување на производот фото снимањето или резолуција прилагодувања на вашиот екран за следење.2) може да биде мала големина разликата во зависност од големината мерење метод.3) ве Молиме да се измери вистинската големина и се однесуваат на големината на табелата за да го изберете соодветна големина за најдобро одговара.4) За пратки исполнети од страна на продавачот, потребно е 8-12 работни дена да испорача.За оние купувачи кои се надвор од САД, тоа може да трае малку подолго време.Ние нудиме забрзан испорака услуга, како и.За повеќе детали, ве молиме погледнете ги нашите превозот информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози