.

.

ACBAC Планински Велосипед Масти Гуми,Shimanos 21 Брзини Drivetrain, Високо-Јаглероден Челик Рамка На 26-Инчни Тркала, со Диск-Сопирачки за Мажи Men ' s MTB Велосипед (Црвена, 581)

ACBAC Планински Велосипед Масти Гуми,Shimanos 21 Брзини Drivetrain, Високо-Јаглероден Челик Рамка На 26-Инчни Тркала, со Диск-Сопирачки

Мислење на купувачите:

DEN 10832.64
Износ
Залиха

【Удобно Дизајн】 На Threadless Прилагодливи Перница И Моќен Шок Absorbe-р Обезбеди Сите Велосипедисти На Различна Висина Удобно. 【21 Брзина Професионални Transmissiona】Оваа 26in Планински Велосипед Предизвика Shifters Комбинира Со Задниот дел, Derailleurs Да ја Испорача Опрема Промени Лесно И Мазно, Овој Планински Велосипеди за Мажи За Тешка Качување, Спуст Јава, Или Чисто Забрзување, Можете да продолжите Да Туркање Низ Секој Терен Во Вашата Патека.Оваа 26 Инчи Велосипед 3 Брзини Пред Derailleur И 7 Брзини Derailleur Испорача 21 Брзина На Ултра Непречено Пренесување. 【Добар Квалитет】На Здрав Рамка, Планински Велосипед Рамка И Одлична Технологија На Заварување Се Направи Здрав И Издржливи Крстарење Велосипед.Тешко Опашка Високо-Јаглероден Челик Рамка Никогаш Не Rusts И Е Полесен Од Челик За Полесно Забрзување И Полесно Ракување.Нашите производи Се Испраќаат Од НАС. 【Голема Систем за Сопирање】26" Трнлив Гуми Солза Во Нечистотија Велосипед Патеки Со Леснотија; Линеарни се Повлече Рака Сопирачки Испорача во согласност Запирање на Акција; Премија Поместена ATB Седло Има Stitched Страни За Траен Квалитет; Легури Брзо Ослободување Обезбедува Лесно Седиште Висина Прилагодување. 【Предложи Потсетник】Сите Алатки Се Вклучени Во Пакет На Услуги, Без Дополнителни Алатки.Го освојат секој off-road трага со леснотија со Масти Гуми велосипед со supersized сите-теренско трнлив гуми.Задниот derailleur со седум брзини прави хилс полесно да се искачи, додека пресврт shifters направи мазна и лесно да се промени брзини додека се возела.За додаде брзина и перформанси, силна, лесни лесна легура се задржи тежината надолу.Удобно возење со плажа cruiser педали и да се осигура безбедност, со предни и задни диск сопирачки.Производ параметри : Производ бруто тежина за (kg/lb) : 30kgr./66lb Product нето тежина за (kg/lb) : 27kg/59.4 lb Product големина за (cm/in) : Должина 195cm/78in, висина 105cm/42in Packing големина за (cm/in) : 158x78x25cm/62x30x10in Brake тип : диск brake Load капацитет (кг/lb) : 150 KG/330lb Whether тоа е количка : No Transmission тип : 21 speed Tire големина : 26 inches Tire : 26in 4.0 Производи вклучуваат : 1x bike1x manual1x делови пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози