.

.

Расположливиот Bouffant Капа за Коса, Мрежи, Сина, Пакување од 100 (24). Губење на Нето-Капа за Храна Услуга, Салон, DIY Шминка, Туш, Чистење

Расположливиот Bouffant Капа за Коса, Мрежи, Сина, Пакување од 100 (24). Губење на Нето-Капа за Храна Услуга, Салон, DIY Шминка,

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

24" Bouffant Капи, Боја - Сина.Пакување од 100. Достапни во Големо Количество.Pleated Тип Bouffant.Лесен за Употреба.Направени од Spunbond Материјал Полипропилен - Мека, дише, лесни и удобни.Апликации : Храна Услуга, Лаборатории, Производство, Салон За Убавина. 100 компјутери по пакет.Бои - Сина Боја/Бела/Црвена/Зелена.Издржливи : Направен од високо-квалитет, силна полипропилен материјал.Удобно : Нашата lint-слободен bouffants се дише и се уште успеваат да нудиме комплетно губење на покриеност.Безбедна : силна еластична бенд има многу водат до тоа, а сепак го задржува капи безбедно место.Може да се користи и во електронските произведува, ресторани, преработка на храна, училиште, болница, фабрика, чистење, итн. 100 компјутери по pack Colors - Блу/Бела/Црвена/Зелена.

Декларирани својства

Најдобри предлози