.

.

Кич ви го нуди 20% попуст ќе ве уверам дека овој производ се совршени за дневна употреба.

Кич ви го нуди 20% попуст ќе ве уверам дека овој производ се совршени за дневна употреба.

Мислење на купувачите:

DEN 748.32
Износ
Залиха

Врвен квалитет на нашите сатен хаубата и Туш Капа се направени со висок квалитет сатен ткаенина која помага да се задржи влагата во вашата коса и да се намали кршење додека спиеш.Убава коса без frizz одржување на вашата коса природни масла, нашиот сон хаубата намалува триењето помеѓу вашата коса што предизвикува сувост, кршење, и tangles.Користење на сатен хаубата за спиење ви овозможува да се разбудам со природно убава коса без frizz!.Флексибилни се вклопат за повеќето глава големини 100% најлон со еластична бенд да се водат и да се приспособат на повеќето глава големини.Едноставно се обезбеди коса во ниска пунџа во тилот на вратот и се повлече туш капа и во текот на косата.Навивам во губат косата, заедно со коса линија, и хоп во туш или када со доверба.Водоотпорен дизајн спасува две коса водоотпорен, удобно и шик.Функционална & Модерен!Избегнувајте за перење и стил на вашата коса секој ден за здрава коса.Кич Туш Капи ви овозможи да го продолжи животот на косата измијте го и стил.Совршен за туш или када, чувајте ги вашите клучеви суви и заштитени додека сте туш или да се искапат.На Кич Туш Капа е целосно наредени за заштита на косата од вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози