.

.

Bouddha 1 Парчиња Туш Капи, Обновливи Еластична Водоотпорен Бања Капи за Капење Шапка Косата Заштита Капи за Капење) за Жени Спа Салон, што го Сочинуваат(бела)

Bouddha 1 Парчиња Туш Капи, Обновливи Еластична Водоотпорен Бања Капи за Капење Шапка Косата Заштита Капи за Капење) за Жени Спа

Мислење на купувачите:

DEN 57.36
Износ
Залиха

Премија за Капење Капи - 7 различни бои од туш капи со стилски акценти за вашиот фаворит, жолта, бела, виолетова, розова, зелена, сина и црна боја.Направен од висок квалитет на платно, еластична и издржливи, оваа прекрасна туш капа е кожата-friendly и супер дише.Тоа е многу удобен за носење.Еластична Бенд Дизајн - Дизајнирани со strechable еластична бенд го прави туш капа одговара на повеќето глава големини и го задржува капа во место додека сте туширање, победи?т премногу тесни да направи да се чувствуваат непријатно.Погоден за деца, девојки и жени.Водоотпорен И Еко-пријателски - Нашите туш капи може да го апсорбира водата брзо, и да ја задржите на косата сува и задржете ја вашата коса во удобно и да ви здравство.Косата стил ќе не хаос.Муфтија-функционална Капи - Можете да ја користите оваа туш капа за лицето за нега, бањи, готвење, дома чистење, и повеќе.Солидна капи за капење не само што ќе донесе повеќе погодност но исто така и повеќе убавината на секојдневниот живот.Совршен Подарок - Овој водоотпорен туш капа лесно да се мијат и брзо се суши.Туш капа може да биде укината, прилично тенки и светлина, може да се земе тоа насекаде.Тоа е совршен подарок за членовите на семејството и пријателите.Функција : Еластична,Waterproof Material : Cloth Package Содржина : 1*Туш Cap Size : Еден Size Optional Боја : Бела, Виолетова, Розева боја, Црна, Жолта, Зелена, Сина (Како Слики Show) Погодни за капење, што го сочинуваат, шминка смена и kitchen Made на висок квалитет на платно, водоотпорен, еластична и durable Can се спречи опаѓањето на добивање wet Compact во големина и едноставно во design Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори.

Декларирани својства

Најдобри предлози