.

.

SMEJS Коса Сушење Капа Жените Силна Вода Абсорбента Брзо Сушење Згусне Туш Капа Шампон Симпатична Headscarf (Боја : А, Големина : Една Големина)

SMEJS Коса Сушење Капа Жените Силна Вода Абсорбента Брзо Сушење Згусне Туш Капа Шампон Симпатична Headscarf (Боја : А, Големина :

Мислење на купувачите:

DEN 7328.88
Износ
Залиха

Исклучителна вез, уживаат во радоста на животот.Го спречува губење од coalescing и стил го прави полесно.Кажете збогум на капе вода, заврши добро расположение, мека пената дава на косата облак како и нежност.Таа ја апсорбира вода, се суши брзо, заштедува време, веќе не треба фен за коса, и го намалува ризикот од пукање.Долга коса и кратка коса може да биде лесно да се завиткани.Исклучителна вез, уживаат во радоста на life Prevents коса од coalescing и го прави со стил easier Say збогум да капе вода, заврши добро расположение, мека пената дава на косата облак како gentleness It апсорбира вода, се суши брзо, заштедува време, веќе не треба фен за коса, и го намалува ризикот од cracking Long коса и кратка коса може да биде лесно да се wrapped Size : 65×25cm Weight : 110 GPackage вклучува : сува коса капа*1 {не вклучувајќи и други демо производите}белешки : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, мерење отстапување на 1-3cm е allowedvery погоден за споделување со семејството и пријателите.

Декларирани својства

Најдобри предлози