.

.

UXZDX CUJUX Туш Полица, Црна Шупливи Бања Алуминиум без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Вшмукување Чаша (Големина : 45cm)

UXZDX CUJUX Туш Полица, Црна Шупливи Бања Алуминиум без Дупчење Ѕид Виси Организатор Чување Полиците со Вшмукување Чаша (Големина

Мислење на купувачите:

DEN 2331.60
Износ
Залиха

Пакет Се Вклучени : . 1* полица. [Простор Алуминиум] : Space алуминиумски материјал, рѓа-доказ и носат-отпорни, издржливи. [Елегантен Дизајн] : Мазна и мазна, не burrs, се безбедни за употреба. [Ноктите за слободни Дупчење] : едноставен за инсталација, без удирање, нема штета на ѕидот.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Име : Чување на решетката.Материјал : space алуминиум.Боја : црна.Големина : 25/35/45*12*3cm.Инсталација метод : не за удирање.Површината процес : anodizing.Како да го користите : Место бања крпи, пешкири, итн.Предмет : купатило, кујна.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози