.

.

zwj Туш Caddy Полица Бања Пешкир Железнички Ѕид Монтирани Полица и Сушење Рек ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Удар Инсталација Бања Складирање xindekaishiTC1017 (Големина : 80см)

zwj Туш Caddy Полица Бања Пешкир Железнички Ѕид Монтирани Полица и Сушење Рек ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Удар Инсталација Бања

Мислење на купувачите:

DEN 1718.40
Износ
Залиха

✽ ЗАДЕБЕЛЕНА БАЗА : задебелена голема база на & задебелена основна плоча, стабилни и не се изгубат. ✽ ЗАШТИТА на КОЖАТА : рабовите на крпа бар се заокружени за заштита на вашата кожа од гребнатини. ✽ РЃА ДОКАЗ : Изградени од нерѓосувачки челик, заштитата против корозија, погоден за влажна средина, како што се бања и кујна. ✽ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува, заоблени дизајн, без оштетување на кожата. ✽ ТЕШКИ : Сите цврста метална конструкција, обезбедување на квалитет и долговечност.Тој е дизајниран и изграден за да трае со години.Параметар : Материјал : не ' рѓосувачки челик Главната Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози