.

.

Домашно милениче Акција Плус Ентони & Функционирам Третман за XL Кучиња, 89-132 lbs, 3 Месец Снабдување

Домашно милениче Акција Плус Ентони & Функционирам Третман за XL Кучиња, 89-132 lbs, 3 Месец Снабдување

Мислење на купувачите:

DEN 718.56
Износ
Залиха

Се ПРОБИЕ НА ТУРНЕЈАТА животен ЦИКЛУС : Pet Action плус ентони и штиклирајте третман за кучиња убива и repels вошки (болви), ентони јајца и ларви, гуми за вошки и крлежи.БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ ЕНТОНИ И ШТИКЛИРАЈТЕ ТРЕТМАН : Ова ентони и штиклирајте контрола третман е брзо дејство, долго-траен, и водоотпорен ентони и штиклирајте третман за вашите миленици.КОНТРОЛА МИТЕ ИНФЕСТАЦИИ : Pet Action Плус Ентони и Штиклирајте Третман за кучиња помага во контролата на sarcoptic краста мите наезда.ПРИФАТЛИВА ЕНТОНИ И ШТИКЛИРАЈТЕ ЗАШТИТА : Pet Action Плус Ентони и Штиклирајте Третман чини помалку од предна линија Плус.Не плати повеќе на ветеринар.

Декларирани својства

Најдобри предлози