.

.

PROTEUS ' Рѓосувачки Морски Одделение M10 Кука & Кука со Отворен Тело Turnbuckles за Местење, Прилагодлив за Челичното Јаже, Пакување од 2

PROTEUS ' Рѓосувачки Морски Одделение M10 Кука & Кука со Отворен Тело Turnbuckles за Местење, Прилагодлив за Челичното Јаже, Пакување

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Пакетот вклучува 2 парчиња M10 кука & кука со отворен тело turnbuckles.Направени од 304 морски одделение од нерѓосувачки челик за долг живот, издржливост и отпорност на корозија.Погоден за држење на челичното јаже тензија и за брод местење.Одличен за отворено, пловењето, морски, и индустриски апликации.Работно Оптоварување Граница (WLL) : 1025lbs/ 465kgs.Функција : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик кој ги штити против корозија.WLL : 1025lbs/ 465kgs.

Декларирани својства

Најдобри предлози