.

.

Екстремни Широкопојасен BDS103VFB 3-Избалансиран Начин Дигитални Splitter - Вертикална Flex-Планината Вистински Flex RG6 Коаксијален Splitter

Екстремни Широкопојасен BDS103VFB 3-Избалансиран Начин Дигитални Splitter - Вертикална Flex-Планината Вистински Flex RG6 Коаксијален

Мислење на купувачите:

DEN 166.80
Износ
Залиха

•1 GHz перформанси способности за Премиса, Мулти-Стан Единици (MDU) и Бизнис апликации.•Изградена на SCTE стандарди и УЛ наведени.•Капацитивни заедно F-пристаништа се спречи потпевнувам модулација.Машински Ф-пристаништа притисок запечатени.•Цинк умре фрлија домување и задниот поклопец.•Лемење назад за EMI shield effeteness.

Декларирани својства

Најдобри предлози