.

.

1/2 Инчи месо тело Врвот и на Дното Имајќи Флеш Трим Шема Рутер Малку Екстра Долг Образец Имајќи Средување на Машина Машини за Мелничката Алатка за Сечење

1/2 Инчи месо тело Врвот и на Дното Имајќи Флеш Трим Шема Рутер Малку Екстра Долг Образец Имајќи Средување на Машина Машини за Мелничката

Мислење на купувачите:

DEN 840.00
Износ
Залиха

Индустриски Квалитет.YG6 карбид.Солидна Појачани јаглероден челик тело.Анти-Провизиите Дизајн.Start-up Отпорни Тефлон.Карактеристики : 1. месо тело : 8mm2. Индустриски Quality3. YG6 carbide4. Солидна Појачани јаглероден челик body5. Анти-Провизиите Design6. Start-up Отпорни Тефлон Coating7. Цел Живот Warranty8. Задоволство Да Се Гарантира.

Декларирани својства

Најдобри предлози