.

.

Hildirix Брз Hitch Черупка Комплет Одговара за Категорија 1

Hildirix Брз Hitch Черупка Комплет Одговара за Категорија 1

Мислење на купувачите:

DEN 767.76
Износ
Залиха

Функција : Адаптер Черупка Комплет е брз и едноставен конверзијата да се направи спроведува со Категорија 1 3-точка иглички компатибилен со брз hitch.Fitment : Кат 1 Bushings одговара за John Deere, Speeco, Jeffers и многу повеќе брзи hitches.Тоа исто така може да се користи со Категорија 1 Брз Hitch Адаптер, ASIN:B0899 K8 VMH.Материјал : Hitch Черупка Комплет е обложена со челик.Обложени-челик површина третман ефикасно ја спречува ' рѓа.Инсталација : Лесно да се инсталира и заштеда на време.Можете да бара само чекан да ја вметнете се тркалаат иглички.Пакетот вклучува : 2 X houlder bushings, 2 X тркалаат иглички,2 X блузи.

Декларирани својства

Најдобри предлози