.

.

AVK Индустриски ALS4T-610-4.2 АЛ-Серија Insert, Нишка Големина M6-1.0, Жолто-цинк trivalent со Јасни Заштитна Обвивка, ROHS Согласност, Направени во НАС, Контрола Спектар 0,70-4,20, (Пакувањ?

AVK Индустриски ALS4T-610-4.2 АЛ-Серија Insert, Нишка Големина M6-1.0, Жолто-цинк trivalent со Јасни Заштитна Обвивка, ROHS Согласност,

Мислење на купувачите:

DEN 645.12
Износ
Залиха

Контрола Спектар 0,70-4,20. Дупка Со Големина 10,00. Hd 12,70. Земја на потекло : сад.A-L Серија Вметнете карактеристики на knurled тело и голем дијаметар—низок профил главата што го прави идеален за употреба во удирани со тупаници или drilled дупки.Тој нуди највисок сите околу сила карактеристики и се дизајнирани да се користи со Оценка 5 или Метрички 8.8/9.8 парење завртки.A-L Серија е AVK најпознатите разноврсна изведувач.A-L Серија Вметнете може да се инсталира користејќи AVK е ARO бренд пневматски алатки или AVK е SPP пневматски/хидраулични инструментално.Овие алатки може да се наоѓа на било која позиција на вашата собрание линија.A-L Серија може да биде инсталирана, или пред или откако ќе заврши.

Декларирани својства

Најдобри предлози