.

.

Сет од 5 Големи ЕКСТРА-ШИРОК Пластични Карирани Перење Кеси со Патент & Рачки. Size=18H x 16L x 8.5В Бои се Разликуваат помеѓу Сино, Црвено, Црно-Бело. Одличен за Шопинг, Чувањ?

Сет од 5 Големи ЕКСТРА-ШИРОК Пластични Карирани Перење Кеси со Патент & Рачки. Size=18H x 16L x 8.5В Бои се Разликуваат помеѓу Сино,

Мислење на купувачите:

DEN 719.28
Износ
Залиха

Сет од 5 Големи ЕКСТРА-ШИРОК Перење Кеси со Патент & Рачки.Size=18"H x 16"L x 8.5"В Бои се Разликуваат помеѓу Сино, Црвено, Црно-Белата Дама.Одличен за Шопинг, Чување, Перење, Превоз на Ствари, Подвижни, Dorm Соби & Божиќни Подароци!.Сет од 5 Големи ЕКСТРА-ШИРОК Пластични Карирани Перење Кеси со Патент & Рачки.Size=18"H x 16"L x 8.5"В Бои се Разликуваат помеѓу Сино, Црвено, Црно-Бело.Одличен за Шопинг, Чување, Перење, Превоз на Ствари, Подвижни, Dorm Соби & Божиќни Подароци!.

Декларирани својства

Најдобри предлози