.

.

KALIDI Перење Ранец , 60L Количка за Перење Торба Мрежа Џеб 600D Трајни Најлон Перење Ранец за Колеџ Dorm Laundromat Стан Патување Камп

KALIDI Перење Ранец , 60L Количка за Перење Торба Мрежа Џеб 600D Трајни Најлон Перење Ранец за Колеџ Dorm Laundromat Стан Патување

Мислење на купувачите:

DEN 407.52
Износ
Залиха

Голем Капацитет - Димензија 9x13x29 инчи (Dxšxv), оваа големина не е доволно голема за одржување на една недела на перење.Надворешна мрежа џеб mesure 8x12 инчи (Lx W) со drawstring затворање, со цел за перење детергент или ткаенина омекнувач.Два странични џебови за одржување на мрежа перење кеси или чевли.Внатрешниот Патент џеб за мобилен телефон, пари или парични промени.Анти-Солза Тест - Направени од издржлив 600 D кинење-отпорни најлон крпа, водоотпорен и машина перат.Цврсти доволно да се има 44lbs на перење.Засилен крои со печ на секоја заеднички гарантира дека шевовите не растргнат отворете лесно.Помине иако 400 пати на swinggings со 6 кг товари анти-солза тест.Бидете сигурни подолг животен век и издржливи употреба.Прилагодливи Рамо Ремени - Целосно прилагодливи рамо ремени за да се вклопи во широк спектар на луѓето, што може да биде продолжен до 39 инчи.Со ширина од 1,4 инчи, ремени обезбеди поддршка за рамената и разрешување на рамената од тешка тежина.Мулти-Случај - Соодветна за колеџ dorm соба или апартман живеење каде перење треба да се транспортира.Можете исто така да го користите како складирање кеси за ќебиња, играчки на деца, или други работи во многу организиран начин.Hands-free носат совршен како патна торба за пешачење, кампување, или излети.Количка наменета може да се задржи во багажот и ја носат валкана облека за време на патувањето, или да го складирате во секоја фиока кога не го користите.Складирање Артефакт - Совршени за laundromat употреба или семејна употреба.Висат оваа перење ранец на ѕидот или од врата на врата, како виси перење забавува со засилен виси циклус на вреќа за да се соберат валканите алишта.Погоден за на колеџ, кампување и дома.Answer : ___________________________ Note : Тесни еден јазол во текот на drawstring кабелот за заклучување за да се обезбеди ништо изгубени кога перење перница е полна.Погоден за на колеџ dorm соба или апартман живеење каде перење треба да се транспортира.Hands-free носат совршен како патна торба за пешачење, кампување, или излети.Димензија 9x13x29 инчи (Dxšxv), оваа големина не е доволно голема за одржување на една недела на перење.Надворешна мрежа џеб mesure 8x12 инчи (Lx W) со drawstring затворање, со цел за перење детергент.Два странични џебови за одржување на мрежа перење кеси или чевли.Направени од издржлив 600 D кинење-отпорни најлон крпа, водоотпорен и машина перат.Цврсти доволно да се има 44lbs на перење.Засилен крои со печ на секоја заеднички гарантира дека шевовите не растргнат отворете лесно.

Декларирани својства

Најдобри предлози