.

.

AIAIⓇ Милениче Електрична Ќебе Водоотпорен Теди Куче, мачка Кинолошки Електрични Плоча Греење Перница Мали миленичиња Материјали - Три Датотеки -4060cm

AIAIⓇ Милениче Електрична Ќебе Водоотпорен Теди Куче, мачка Кинолошки Електрични Плоча Греење Перница Мали миленичиња Материјали

Мислење на купувачите:

DEN 1632.00
Износ
Залиха

Водоотпорен & Влага-доказ Милениче Греење Подлога : Трајни оксфорд ткаенина и водоотпорен материјал за долго - траен, удобно, флексибилни, водоотпорни, прашина слободни, анти-електричен шок (обезбеди вашето домашно милениче безбедност), лесен за чистење со рака.Моќ-исклучување Заштита за Контрола на Температурата : Висок/Низок степен на контрола на температурата.Температурата може да се прилагоди и може да биде до 104 степени Целзиусови.Тоа може да се избегне прегревање за заштита на вашите миленици.Безбедност Настава : ве Молиме имајте на домашно милениче греење подлога стан, кога во употреба, ве Молиме да не го свитка греење подлога кога ќе го користите.место на некој објект како перница или покривање на греење подлога.Греење Подлога за Кучиња и Мачки : Третата генерација на греење подлога погоден за повисоките домашни миленици, артритични домашни миленици, нови роден домашни миленици, бремени домашни миленици или животни опоравува од болест или повреда.Помогне на домашно милениче (куче, мачка, зајакот, итн.) за да се задржи топло и удобно кога поминат зимата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат во рок од 24 часа.Продавница Тајна Дедо Подарок за Вашите Миленици,Среќен Божиќ Посебни Карактеристики Водоотпорен,Поместена,Лесен за Чистење,Лесно за Чување,Ветеринарна Одобрени Специфични Користи Зглобовите и Коските, Греење, Секојдневна Употреба, Погоден за Млади домашни миленици, Погоден за Стари домашни миленици Објект Тежина : 1.5 Килограми Димензии : 40*60см Материјал : ПВЦ Количина : 1 Батерии се Потребни : Нема Батерии Вклучени : Нема Напон : 220 volts Wattage : 20watts.

Декларирани својства

Најдобри предлози