.

.

Домашно Милениче Qwerks Интерактивни Куче Играчка

Домашно Милениче Qwerks Интерактивни Куче Играчка

Мислење на купувачите:

DEN 261.84
Износ
Залиха

Интерактивна Куче Играчка : На Зборува Џагорат Топката е во движење се активира и разговори, growls, и се поврзува со вашето домашно милениче; Одлично за сите кучиња и идеален за домашни миленици кои се слепи или имаат сиромашна визија; Големи димензии за кучиња над 25 фунти.Чувајте Ги Зафатен : Како вашето домашно милениче дише на тоа или прошетки минатото тоа, закачки се развива, бара играат време од примамливата вашето куче; Секоја топка го прави повеќе од 20 различни звуци, вклучувајќи wisecracks, поговорки, и многу повеќе.Здрава Џвакање Штекер : На Џагорат Топката помага кучиња ги задоволи нивните природен инстинкт да се џвака и помага во намалување на анксиозност и да се спречи досада преку поттикнување на нив активно да се игра; кога вашето куче е направено игра, тоа ќе се претвори себеси се исклучи.Силни И Издржливи : Направени со големо влијание ABS изградба, Џагорат Топката може да застане за да агресивни chewers, од вашиот мал teacup на вашиот голијат Голема Dane; долготрајна играчка да се задржи вашето куче активни.Само За домашни Миленици : Petmate го прави различни од пет производи за кучиња, мачки, птици, и други кожен пријатели; Проверите нашите брендови како што се Aspen Миленичиња, Носачи & Чекан, Booda, Chuckit, и повеќе.Каде Миленици Секогаш Доаѓаат во Прв план : Пет Qwerks започна со интерактивни куче играчки и ние сега се одгледува да вклучуваат кадифен играчки, гума за џвакање играчки и исклучителна линија на куче chews направени во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози