.

.

MOHOLL 2020 Образовни Бебе Рано Образование Играчка Музика Светлина Мека Гумена Топка Играчка

MOHOLL 2020 Образовни Бебе Рано Образование Играчка Музика Светлина Мека Гумена Топка Играчка

Мислење на купувачите:

DEN 1192.80
Износ
Залиха

Карактеристики : Единствена сензорни авантура, интересна музика, акција и текстура; им даде на вашето дете идеална да се истражуваат што е можно побрзо!.Големина : 21x21x18cm.Материјал : Погоден за возраст од над 1 година старост; направени од високо-квалитетни пластични и силиконски; нема BPA-особено безбедни за бебиња; гумени контрола на дното, толку е силна и стабилна.Батерија : На производ, батерија, треба да се купи со себе, не се вклучени (3 АА батерии).Услуга:ве Молиме да се земе било двоумење да го стави на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, така што можеме да го реши проблемот за вас. ★БРЕНД : MOHOLL▶Информација за Производот : ▶Уникатен сензорни авантура, интересна музика, акција и текстура; им даде на вашето дете идеална да се истражуваат што е можно поскоро!Притисни во розова топка, а потоа се притискаат на сина топка; можете да кликнете на зелена и виолетова копчиња и излез; на зелени и сино-зелени топки на врвот постојано ротира.На мека гума врвот има живи текстура; секоја топка е исполнет со rattling монистра и може да се rotated Suitable за возраст од над 1 година старост; направени од високо-квалитетни пластични и силиконски; нема BPA-особено безбедни за бебиња; гумени контрола на дното, толку е силна и stable Encourage сензорни истражување; ви помогне учат каузалноста; зајакнување на фината моторика вештини и координација; звуци, движења и светли бои стимулира очите и ears Role : Фината моторика вештини, тактилни истражување, аудитивни учењето, визуелната development Size : 21x21x18cm In на крајот ќе се добие : 1x образовни рано образование бебе да сфатат едукативни играчки▶Купување белешки : ▶Батерија : На производ, батерија, треба да се купи со себе, не се вклучени (3 АА батерии).

Декларирани својства

Најдобри предлози