.

.

JINYAWEI Интерактивни Основните Дрвени Basik домашно Милениче Мачка Играчка Мачка Игра Играчки за Миленичиња Smart Песна со Смешни Топки Маче Играчки Материјали за Внатре?

JINYAWEI Интерактивни Основните Дрвени Basik домашно Милениче Мачка Играчка Мачка Игра Играчки за Миленичиња Smart Песна со Смешни

Мислење на купувачите:

DEN 333.60
Износ
Залиха

Безбеден и сигурен, нашите играчки се направени од високо-квалитетни материјали и имаат долг животен век, избегнување на чести набавки на нови играчки.Симпатична мачка играчки, постојат безгранична искушенија за мачки, секогаш привлекување на мачки' очи, мачки' омилени играчки.Даде мачки и мачиња неограничена забава, супер забава!Нека мачка игра дома сам.Мачките си игра со играчки, како среќно како луѓе.Домашни миленици, исто така, како играчки.Дури и ако сопственикот не е таму, тие ќе можат да го остварат нивниот мозок и сетила.Тоа може да ги задоволи вашата мачка е затворен спортски и чува мачка здравје и виталност.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа да ги разреши вашите прашања. 2/3 слоеви Мачка Плочата Дрвени домашно Милениче Мачка Играчки Мачка Интерактивна Игра Играчки за Миленичиња Smart Песна Со Смешни Топки Маче Играчки за Миленичиња Supplies Features : 1. Животната средина материјал-изработени од еколошки безбедни и не-токсични. 2. Тоа може да се обучуваат своите миленици природни инстинкти,да ги задржи вашите мачки акт пргав. 3. Интерактивна песна тркалање топки ,да ги задржи вашите миленици во здрава си поигруваше со играње. 4. Тоа е здрав малку асистент за да ја зголемите количината на вежбање.Не само што може да се вежба на мачки тело, но исто така и ослободување на мачки притисок. 5. Добиете вашата kitty активни.Овој затворен интерактивни мачка патеката играчка е одличен начин да им помогне на вашата мачка се активни со многу потребни за секојдневно вежбање и возбуда.Спецификација : Предмет Тип : Мачка Плочата Боја : Како на Сликата Големина : 2/3 подови Материјал : Дрвени Пакет се Вклучуваат : 1* Мачка Плочата.

Декларирани својства

Item Type:
Cat Turntable Color

Најдобри предлози