.

.

Мажите Браун Водоотпорен СТП Кожа Toiletry Голема Торба Патување Миење Торба Бања Салата Toiletries Бричење Dopp Комплет Шминка Организатор Складирање со банкарска картичка

Мажите Браун Водоотпорен СТП Кожа Toiletry Голема Торба Патување Миење Торба Бања Салата Toiletries Бричење Dopp Комплет Шминка Организатор

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

На toiletry торба е направен на СТП кожа, Водоотпорен најлон обидел да се задржи влагата надвор од торбата.Исклучително добро изградена,Премија патент и засилен шевовите се спроведува за долго-траен перформанси.На потресени селски заврши има солиден издржливост дека ќе застане на тестот на времето.Уникатен дизајн ви овозможува да се добие toiletry торба, бричење комплет, и шминка торба/козметички торба сите во едно.И Висок капацитет за замрзнување лесно за чување бричење материјали,течности, шампон, течен сапун, лосион, парфеми, козметика, паста, четка за заби, чешел и сл.Оваа трајни toiletry торба има уникатна двојно патент дизајн, кој овозможува лесен пристап до својата внатрешна содржина.Едноставно се повлече на поврзани zip puller за целосна изложеност.Компактниот уште пространа оддел со заштитна отпорен на вода обвивка има се што ви треба.Toiletry торба е лесно да се носат од страна справи.Повеќе џебови во внатрешноста, која може да содржи најмногу од вашиот toiletry necessaries уреден во торба.Димензија : 9.84" x 5.12" x 5.9"/ 25cm*13cm*15cm (L*W*H).Даде банкарска картичка пакет.Тоа е корисно за различни прилики, без разлика на тоа е семеен одмор или бизнис патување.Импресионира тешко да се купи за мажи жени во вашиот живот со твоите давање на подарок стил.Совршен адвокатско и женска toiletry торба за родендени, годишнини, Денот на Таткото,на Мајката Ден,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста и Божиќ.

Декларирани својства

Најдобри предлози