.

.

TruBags Toiletry Торба | Текот На Ноќта Патна Торба | Dopp Кит | Мијат Торба |

TruBags Toiletry Торба | Текот На Ноќта Патна Торба | Dopp Кит | Мијат Торба |

Мислење на купувачите:

DEN 598.80
Износ
Залиха

✔️ Tru Bags ДИЗАЈН - Tru Bags испорачува тешки, немилосрдните, и универзални производи.Ние внимателно обмислен деталите, како што се нашите печ логото, удобен и да се справи со трајни, отпорни на вода, поместена материјал.Повеќе прегради за складирање со што ќе ви овозможи да се одделат различни предмети.Безбедно ги чува сите на вашето патување потреби во Tru Bags toiletry патна торба. ✔️ ТЕШКО - Ние ги користиме 600 D Полиестер материјал за нашите торби, изработка на ќеси отпорни на боја исчезнува, лесни, но издржливи.Патент затворање, со пригоден drawstring puller за патент. ✔️ НЕМИЛОСРДНИТЕ - специјално Дизајниран за да се справи со какви било авантура, настан или ситуација.Повеќе за складирање џебови со голем капацитет за складирање на сите ваши патувања essentials. ✔️ УНИВЕРЗАЛНА универзална боја и стил без граници, наменета за сите. ✔️ГОЛЕМИНА - 10" x 5" x 5.5".

Декларирани својства

Најдобри предлози