.

.

LoveinDIY 4pcs Bodkin Носат Еластичен Појас Лента Ткаење Алатки Нерѓосувачки Челик Threaders

LoveinDIY 4pcs Bodkin Носат Еластичен Појас Лента Ткаење Алатки Нерѓосувачки Челик Threaders

Мислење на купувачите:

DEN 261.60
Износ
Залиха

2 видови threader поставете ја зграпчува еластична држи безбедно додека подготвени за ослободување.Пинцети имаат посебни заби кои зафат безбедно и се одржуваат тесни со лизгачки прстен.Лесно и брзо стисок на еластична лента, drawstrings и cording, итн.Одличен додаток за шиење занает проект.

Декларирани својства

Најдобри предлози