.

.

Дизни 3D Принцезата Пепелашка Сина Трајни Нерѓосувачки Челик Изолирани Чаша со Капак, 250ml

Дизни 3D Принцезата Пепелашка Сина Трајни Нерѓосувачки Челик Изолирани Чаша со Капак, 250ml

Мислење на купувачите:

DEN 479.28
Износ
Залиха

ИДЕАЛЕН ПРВЕНСТВО ЗА ДИЗНИ ЉУБИТЕЛИ : Овој производ се состои од купот изработен од ABS со една прекрасна три-димензионални карактер лице, нерѓосувачки челик сад и капак.СОВРШЕН ЗА СТУДЕНО миење на купот на пример, перење на садови во машина; или стерилизирате првенство во врела топла вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози