.

.

Случај Ѕвезда Neoprene 12OZ Стандард Може да Ракави Кулер Изолатори Пиво Може да Шише Ладилници Стандард Може да Coolies за 12 ОЗ Стандард ред Бул, Michelob Ултра, Зачинети Seltzer,На?

Случај Ѕвезда Neoprene 12OZ Стандард Може да Ракави Кулер Изолатори Пиво Може да Шише Ладилници Стандард Може да Coolies за 12 ОЗ

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

3мм дебели neoprene материјал, малку растеглив да се обезбеди совршена монтажа за повеќето 12 оз редовни стандард конзерви и пивски шишиња.МНОГУ е ВАЖНО да го проверите големина како што е прикажано во слика 3 за да се обезбеди 100% во право фитинг пред да купите.Мие, се рециклира и се Кријат пиво може.Insulate на freezon пијалаци од вашите раце, да ги задржи вашите раце се исуши.Исто така, имајте на пијалаци за да остане ладно или топло подолго време.Секој ракав беше внимателно направени со раце, доволно добри за да се земе овие ракавите како подарок за пиво dinkers.Креирај нов стил во потрага за вашиот лименки.Лесен и лесно да се носат, се направи повеќе смешни/посебна за средби, како СКАРА, Излети, фудбалски натпревари, birthday (роденден), појдовни активности, свадба партија.Исто така погоден за секојдневна употреба дома. 3pcs во еден пакет, живот, време квалитетен гаранција со Случајот Ѕвезда-НИ лесно сервис за поддршка. МНОГУ ВАЖНОPls бидете сигурни дека за да го изберете вистинскиот големина за вашата лименки или пивски шишиња.Во случај да се промени вашиот ум и ова може да ракав поставите не е во право за вас било повеќе, pls не грижете се, едноставно го досегнат директно до нас.Ни веруваат!по продажба на услуги од Случај Ѕвезда е дури и подобро отколку пред-продажба на услуги, ќе добиете брзи/лесно услуги на клиентите од нас за било каков проблем.Tks за вашата поддршка за помагање Случај Ѕвезда расте.

Декларирани својства

Најдобри предлози