.

.

Тетоважа Игли и Цевки Комбо - Beoncall 15PCS Тетоважа Игли со Цевки Мешани Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 11RL Тетоважа Игли Транспарентен Тетоважа Цевка за Тетоважа Машина Тетоважа Мат

Тетоважа Игли и Цевки Комбо - Beoncall 15PCS Тетоважа Игли со Цевки Мешани Големина 3RL 5RL 7RL 9RL 11RL Тетоважа Игли Транспарентен

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

ПАКЕТ ДЕТАЛИ - за Еднократна употреба тетоважа цевка со избрани тетоважа игли.Пакет на 15pcs за еднократна употреба тетоважа игли и цевки комбо.Големините на тетоважа игли вклучуваат 1003 RL 1005 RL 1007 RL 1009 RL 1011 RL.БЕЗБЕДНОСТ ПАКЕТ - CE сертификација и пред-sterilized во поединечни блистер пакување.Тетоважа игла цевки пакет може да ве заштити од инфекции.Па можете да го користите sterilized тетоважа игли и цевки комбо за ваша безбедност.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ - Тетоважа игла е направен од 304 медицински нерѓосувачки челик.Материјал на тетоважа цевки е еколошки пластика.Секој еден тетоважа игла за тетоважа машина доаѓа со еден исти тетоважа зафат цевка или тетоважа совет.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН - Тетоважа контрола е дизајниран со анти-лизга справи и ребрести црна гел костец.Стерилни црна ABS цевка е compatiable со сите тетоважа игли.Професионален стандард-должина на циклусот барови се исто така погодни за сите тетоважа машина и тетоважа пенкало.ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА - Ние се посвети за да се обезбеди најдобри задоволство гаранција за нашите клиенти.Ако имате било какви прашања во врска со тетоважа игли и цевки комбо, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози