.

.

Автомобил Часовник, Дигитални Автомобил Часовник Автомобил Термометар Hygrometer Возило Voltmeter со временска Прогноза

Автомобил Часовник, Дигитални Автомобил Часовник Автомобил Термометар Hygrometer Возило Voltmeter со временска Прогноза

Мислење на купувачите:

DEN 1555.20
Износ
Залиха

Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Со возило напојување светлото функција, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Конфигурација на големи количества на податоци екран, прикажување на податоци јасни и точни, лесно да се почитува.Има широк спектар на температура, мерење, внатрешна влажност на мерење на функција и едноставна употреба метод.Конфигурација 1 минута алармот, 5 минути поспаност функција, можете да го поставите вашиот сопствен аларм.Поддршка година, месец, ден, час, минута и недела екранот, 12/24 систем конверзија и целзиусови степени, Фаренхајтови температура на екранот префрлување.

Декларирани својства

Најдобри предлози