.

.

Задните Diffuser Карбонски Влакна одговара за BMW 5 Серијата F10 М-Спорт М-Tech 2012- Браник Покрие Долната Усна Спојлер Valance Заштитник

Задните Diffuser Карбонски Влакна одговара за BMW 5 Серијата F10 М-Спорт М-Tech 2012- Браник Покрие Долната Усна Спојлер Valance

Мислење на купувачите:

DEN 15222.96
Износ
Залиха

Совршен натпревар : Ова Задните diffuser Одговара за BMW 5 Серијата F10 520i 523i 528i 530i 535i 550i М Спорт М Техника Седан 2012 2013 2014 2015 2016 година, не на База на & М5 Модели.Ултра Лесна : Нашата карбонски влакна делови се лесни во споредба со другите материјали, кои ви даваат намалување на телесната тежина добивка од своите гради.Инсталација : задната усна е инсталиран со лента и прислушување завртки.Препорачуваме професионална инсталација.Материјал : Јаглерод Влакна аеродинамика делови се користат исклучително силна, авиони високо-одделение карбонски влакна материјал, кои се полесни и висока затегнувачка цврстина, ова обезбедува долготрајни услуга живот што очекувате.Важно : При купувањето, ве молиме проверете година на вашиот автомобил и модели на вашиот автомобил внимателно, Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Овој врвот одделение производ е дизајниран со исклучителна изработка да ги исполни сите ваши очекувања и потреби.Произведени од супериорен материјали тоа што обезбедува долготрајни услуга живот што очекувате.Совршен натпревар : За BMW 5 Серијата F10 520i 523i 528i 530i 535i 550i М Спорт М Техника Седан 2012 2013 2014 2015 2016 Package : 1 парче задниот браник усна, само-прислушување завртки.Инсталација : задната усна е инсталиран со лента и прислушување завртки.Препорачуваме професионална инсталација.Купувачот разбира дека некои производи, може да бара измени за точно fitment.Мала корекција може да се потребни како дел од нормалната процесот на инсталација.Сите карбонски влакна производи нема да се одржи тешки сила или тежина, за тие да може да биде разбиена со таква сила или тежина.

Декларирани својства

Најдобри предлози