.

.

EZSHOP Компатибилен со Тојота е корола 2020-2022 Седан Задните Трупот Усна Спојлер Крило Сјај Црна

EZSHOP Компатибилен со Тојота е корола 2020-2022 Седан Задните Трупот Усна Спојлер Крило Сјај Црна

Мислење на купувачите:

DEN 957.60
Износ
Залиха

Fitment : Компатибилни with Toyota е корола 2020-2022 Седан.Направени од високо qualtity Удар Моделирани ABS пластика, материјал, супер мала тежина и силна градба.оваа спојлер крило може драматично да ја подобри спортски изглед на вашиот vehicle.Class до задниот дел багажникот и се направи тоа се издвојува од толпата!.Одличен начин да се направи вашата "ФОЛКСВАГЕН" Изгледа Единствен, Агресивен и Спортски.Ни Акции!Брз И Бесплатен Превозот.Ние Брод На Сад Континентал.

Декларирани својства

Најдобри предлози