.

.

Кар LD Чекор Xp3 Црна Прав Грб Пар

Кар LD Чекор Xp3 Црна Прав Грб Пар

Мислење на купувачите:

DEN 1795.20
Износ
Залиха

Мулти-планината и возила-специфични планината системи.Направена од отпорен на корозија, трајни фрлија алуминиум легура.Солиден и уникатни упатуваа моделот, обезбедува сигурно и атрактивно не се лизга површина.Рокер панел инсталација обезбедува за најсилните и најлесен инсталацијата на било каков чекор производи.Уникатен дизајн дава возило солиден off road изглед, додека се стилски акцент за денешните возила.Сите Carr додатоци се произведени за прецизно одговара за денешните возила.Нашите производствени процеси ни овозможува да се дизајнираат производи кои му даваат на вашето возило единствен личен стил и жалба.Нашата екипа алуминиумска конструкција е време-докажани за издржливост и сила.

Декларирани својства

Најдобри предлози