.

.

Кар Обрачот II Xp3 Црна Прав Грб Еден Чекор

Кар Обрачот II Xp3 Црна Прав Грб Еден Чекор

Мислење на купувачите:

DEN 1719.36
Износ
Залиха

Направена од отпорен на корозија, трајни фрлија алуминиум легура.XP3 Црна Прав Грб заврши.Солиден и уникатни упатуваа моделот, обезбедува сигурно и атрактивно не се лизга површина.Рокер панел инсталација обезбедува за најсилните и најлесен инсталацијата на било каков чекор производи.Силна изградба да се одржи под екстремни услови.Сите Автомобил додатоци се произведени за прецизно одговара за денешните возила.Нашите производствени процеси ни овозможува да се дизајнираат производи кои му даваат на вашето возило единствен личен стил и жалба.Нашата екипа алуминиумска конструкција е време-докажани за издржливост и сила.

Декларирани својства

Најдобри предлози