.

.

Panniy 1x Божиќ Фрли Перница за Статистика Троседот Подарок Перница Идеален за Дома Троседот DIY Креативна Декорација

Panniy 1x Божиќ Фрли Перница за Статистика Троседот Подарок Перница Идеален за Дома Троседот DIY Креативна Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 1598.40
Износ
Залиха

боја како што е прикажано, Материјал; Памук; Големина; 45*45см.Главен материјал е кадифен, меки и удобни, и креативен дизајн изгледа многу привлечни;.Декоративни Среќен Божиќ перница покрива со живи модели,совршен за Божиќ украси.Супер мазна невидливи патент затворање за лесно вметнување и за перење, машина перат;.Божиќ стил декорирате вашиот живот лесно да одговара на вашиот тросед и други перници направи сезона поинтензивни;.Направени на кадифен, меки и удобни.Совршен за Божиќ украси.Невидливи патент затворање за лесно вметнување и за перење.Лесно да одговара на вашиот тросед и други перници.Да креирате среќен Божиќ атмосфера.

Декларирани својства

Најдобри предлози