.

.

Panniy Pillowcase Мултифункционален Мобилен Телефон Таблета Перница Идеи за Дома Игра Соба Дневна Соба Декорација 302215cm

Panniy Pillowcase Мултифункционален Мобилен Телефон Таблета Перница Идеи за Дома Игра Соба Дневна Соба Декорација 302215cm

Мислење на купувачите:

DEN 1785.60
Износ
Залиха

Темно сина боја, големина : 30 * 22 * 15cm, материјал : платно.Флип за совршен агол на гледање.Погледнете hands-free и confortably.Мека, здрав и лесен.Одлично за падовите, таблети, книги и слично.Мулти-агол мека таблета застане.Флип за совршен агол на гледање.Погледнете hands-free и confortably.Мека, здрав и лесен.Одлично за падовите, таблети, книги и слично.

Декларирани својства

Најдобри предлози