.

.

Дрво Teethers за Бебиња DIY Ѓердан и Алки Смирува Заболување на Болка Млечни Teething Дрво, Птица Слон Овци Месечината Ракета Пеперутка Ѕвезда Срцето Еж Брод Облак

Дрво Teethers за Бебиња DIY Ѓердан и Алки Смирува Заболување на Болка Млечни Teething Дрво, Птица Слон Овци Месечината Ракета Пеперутка

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

【DIY Teethers】може да се направи Ѓердан,Нараквица Штракаат и Pacifier Синџир. 【Сфати】:совршена форма за бебиња зафат и е изграден во алчни места. 【Буковата】:природно полира со мазна завршница без било каква боја да се избегне ризикот на алергени. 【Безбедно и Природни】 : изработени од 100% природни букови дрва. 【Сертификација】има положено CE, ASTM, BPA Free, BPA Free, EN71 одобрени.Добредојдовте на ЗДРАВО БЕБЕ МОМЕНТ.Издание : Птица Слон Овци Месечината Ракета Пеперутка Ѕвезда Срцето Еж Брод Облак, 11 Pack За Нашите Производи : -Изработени од природни висок квалитет на буковата.-Дрво Природни својства.-100% ASTM одобрени & Храна Одделение.-2-3во должина,1cm дебели.-за разлика од Силикон teethers дрво не привлече прашина, нечистотија или lint.Забелешка : Овој производ содржи мали дела, ве молиме имајте на овој производ надвор од дофатот на мали деца,или користење под надзор на возрасните.

Декларирани својства

Најдобри предлози