.

.

Kisangel 2 парчиња Форма Силикони Сензорни Џвакање Ѓердан Teething Ѓердан за Бебе Деца

Kisangel 2 парчиња Форма Силикони Сензорни Џвакање Ѓердан Teething Ѓердан за Бебе Деца

Мислење на купувачите:

DEN 323.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вашите деца можат да го носат како ѓердан, можете да џвака тоа во секое време и насекаде.Safe силиконски материјал, лесно да се наведнувам, не се заглавени во грлото, отпорни на каса, воопшто не исчезнат.Пренасочува џвакање од прсти и облека.Ја зголемува самодовербата и ја намалува притисокот.Нашите сетилни џвакање ѓердан е изграден од силикон најдобро одговараат на вашите потреби.трајни и тешки, но за смирувачки ефект.исто така големи за да се запре гризењето нокти или палецот цицање.Description Food одделение силиконски гумени старечки ѓердан за момчиња и, вашето бебе деца ќе го тоа.Џвакањето на ѓердан да им помогне на вашето дете да се смири, да ги смири и да се фокусира.Деца сензорни играчка, користете го за да се промовира децата сетила.и лесен за употреба.Карактеристики-Боја : Црна, портокалова-Материјал : Силикон-Големина : 5.00 X6.00 X1.00cm/1.97 X2.36 X0.39 во.- Вашите деца можат да го носат како ѓердан, можете да џвака тоа во секое време и насекаде.- Safe силиконски материјал, лесно да се наведнувам, не се заглавени во грлото, отпорни на каса, не исчезнат.- Пренасочува џвакање од прсти и облека.Ја зголемува самодовербата и ја намалува притисокот.- Нашите сетилни џвакање ѓердан е изграден од силикон најдобро одговараат на вашите потреби.- трајни и тешки, но за смирувачки ефект.исто така големи за да се запре гризењето нокти или палецот цицање.Пакет Including2 x џвакање ѓердани.

Декларирани својства

Најдобри предлози