.

.

Црна и Бела Новороденче Книга, Бебе Прво Мека Активност Крпа Книга Сет за Доенчиња Години, Бебе Подарок Мека Шетач Играчки(Аце)

Црна и Бела Новороденче Книга, Бебе Прво Мека Активност Крпа Книга Сет за Доенчиња Години, Бебе Подарок Мека Шетач Играчки(Аце)

Мислење на купувачите:

DEN 280.56
Износ
Залиха

Визуелна Симулација : го Стимулираат бебето очите со едноставна црна и бела висок контраст слики, и се посветам на бебето, способноста да се најде цели и фокус на двете очи.Safe Кожата Пријателски : На платно книга е направен на безбедно ткаенина, кои се перат, без наострен рабови, не-токсични, кожата пријателски и безбедни за бебиња.Големината е исто така погоден за мали раце.Интерактивни Образовни Играчка : Можете да прочитате крпа книги со вашето бебе за подобрување на родителот на детето на интеракција, исто така, може да се стимулира јазик способност, способност за читање и сензорни способности.Совршен Бебе е Подарок : Ова платно книга е многу погоден за бебе од 0 до 12 месеци, тоа е идеален подарок за новородените деца без разлика дали момчиња или девојки за бебето тушеви, родендени, итн.Широко се Користи : Ова бебе првата книга е добра алатка за поттикнување на бебето визуелна разбирањето и учењето се во рана фаза.Тоа е исто така добар за подарок за пријатели кои имаат бебиња дома.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Книга Играчка Материјал : Крпа Пакет Листата : 1x Бебе Книга Играчка.

Декларирани својства

Item Type:
Baby Book Toy
Material:
Cloth
Package List:
1x Baby Book Toy :

Најдобри предлози