.

.

100pcs Зелен Грав Боја Силикони Круг Монистра Сензорни 15mm Силикони Бисер Мушка најголемиот Дел Мајка Ѓердан DIY Накит Одлуки Декорација

100pcs Зелен Грав Боја Силикони Круг Монистра Сензорни 15mm Силикони Бисер Мушка најголемиот Дел Мајка Ѓердан DIY Накит Одлуки Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 479.52
Износ
Залиха

DIY силикони бисер монистра додаток - 15mm силикони круг монистра teether.Дупка : 2mm,Единствена боја : Како на Сликата,Пакување количина : 100pcs.Safe Материјал-Храна одделение силиконски,BPA free, ПВЦ слободни, доведе слободни, латекс слободни, phathalates cadium слободни.Погоден за teething џвакање накит ѓердан одлуки.Имаат свој дизајн - Можете да DIY сите видови На Нараквици/Ѓердан.уживајте во процесот на изработка на накит од дизајн себе.Повеќе дизајн и создавање-мамо накит ѓердан хривнија додатоци, облека, декорација, торба декорација,занает проекти и други DIY занаети.Најдобра услуга - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте не директно, ние гарантираме за да ви даде задоволително решение.Избрани удобност, леснотијата на купување, лесна за употреба!.

Декларирани својства

Најдобри предлози