.

.

СПОДЕЛУВАЊЕ&се ГРИЖИ Бебе Teething Играчки и Природна Органска Храна Фидер Pacifier/Бебе Teether Џвакање Играчки Свежо Овошје Јадење/ 1 Teether и 1 Фидер со 3 Силикони Sacs (Жолт)

СПОДЕЛУВАЊЕ&се ГРИЖИ Бебе Teething Играчки и Природна Органска Храна Фидер Pacifier/Бебе Teether Џвакање Играчки Свежо Овошје Јадење/

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

МАТЕРИЈАЛ за БЕЗБЕДНОСТ - 100% BPA free храна одделение силиконски.ДОБРА ОРАЛНА ХИГИЕНА НАВИКИ РАЗВОЈ На teether нежно масажи малку забите и непцата со меки силиконски влакна.Тоа е лесно да се сфати рачки и е направен од 100% флексибилни силикони за да се спречи устата повреди.КОМБИНАЦИЈА SET - Ние сме комбинира најдобрите карактеристики на teethers и фидер pacifier во овој еден сет.Вие никогаш не треба да купат повеќе колекции кога сопственик на овој сет!Најдобар заб играчка поставува за бебето.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ - материјалот се користи го прави нашето pacifier овошје носители, teethers, дамка-отпорни.Вие само треба да се мијат со топла сапун вода или се вари за да ја стерилизирате!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Нашите 2 во 1 комбинација е одличен подарок за вашите момчиња, девојки и вашите пријатели' бебе.

Декларирани својства

Најдобри предлози