.

.

Луѓето Mochi Teething Прстен

Луѓето Mochi Teething Прстен

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Различни испакнатини и гребени ги задоволи сите новороденчињата' teething потреби. 100% безбедно - нема штетни лепила или бои се користат.Лесен-за-држете прстен го поттикнува и промовира рака умешност.Наградуван, најдобро продаван, родителот, се препорачува.Направи teething вашето новороденче е омилена активност со Mochi Teething Прстен.Лесно да се сфати и безбедно да се џвака, на Mochi Teething Прстен е идеален teething играчка за fussy бебиња и еколошки свесни родител слично.Известување облачно swirls?Оние кои не се грешка.Тие се резултат на рачно направена процес во кој секое парче доживува во текот на производството.Секој Mochi парче е создадена со ориз дека е собрани во Јапонија и потоа се транспортира до нашата држава-of-the-art објекти.Следно, ориз се меша со уникатна комбинација на специјални состојки за да се создаде нашата 100% безбеден и одржлив Mochi ориз-пластика.И конечно, нашите инженери рака-да се соберат секое парче на нашите точните спецификации, без никакви штетни лепила и бои.Парчиња потоа се полни со љубов и грижа, пред тие да се направи на нивното патување до вашиот дом.Денешната генерација на родители очекуваме повеќе од нивните деца играчки.Поминаа деновите кога небезбедни хемикалии и еколошки непријателски материјали се стандардни.На Mochi серија беа развиени со Јапонски ориз-пластична технологија, со користење на 51% ориз во нивната изградба.Нема отровни бои или лепила се користат во Mochi серија, ви дава мир на умот да се знае првата играчка за вашето бебе става во устата е 100% зелена и 100% забава.Mochi горд на земјата-to-home изработка.Всушност, може да се дури и мирисот на ароматични белешки на свежи зрна ориз, веднаш штом ќе се отвори пакувањето.Направени со користење на 51% ориз во Јапонија, Mochi Teething е совршен за вашата teething доенче.Одржливиот ориз-пластични гаранции дека првата играчка за вашето дете го става во устата ќе биде како безбедно како што е забавно.

Декларирани својства

Најдобри предлози