.

.

3-Pack Вода Teether, Смирувачки Teether Сет, Бебе Teething Играчки 02, Сино/Розова/Зелена

3-Pack Вода Teether, Смирувачки Teether Сет, Бебе Teething Играчки 02, Сино/Розова/Зелена

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

????【Безбедност Производ】Нашите teether е направен на безбедни, квалитетни и еко-пријателски материјал.На teether содржи чиста вода и тоа е BPA-free. ????【Хуманизирано Дизајн】обликот на teether е хумано, тоа е мал и лесен за вашето бебе да се сфати. ????【Сет Вклучува】Мека мулти-форма и мулти-боја teether, постојат три форми и бои во секоја комбинација за вас да се избере. ????【Повеќе Функции】Вода-исполнет teether смирува непцата.Повеќе teething површини се добри за бебе teething.Издржлива пластика, лесен за чистење. ????【Образовни Играчка】Нашите teether, како образовна играчка, може да го подобри вашето бебе' s интелигенција.Совршен избор за вашето бебе!.Instructions Wash teether со топла,сапуница вода пред using Use чисти раце да се исчисти surface Wash frequently Warm tips Teether е погодна за бебиња над 3 месеци old Do не им teether околу детето вратот за да се избегне опасноста од suffocation Check на teether пред и по секоја употреба, discard (отфрли) ако тоа е се носат или damaged When користење на овој производ или секое друго бебе производи, вашето бебе мора да биде под надзор на nearby The teether може да биде ангажиран во врела вода за дезинфекција, не boiled Specifications Package големина на : 5.6*4.8*1.6 inches Weight : 5.47 оз(сет 1) 6.19 оз(set 2).

Декларирани својства

Најдобри предлози