.

.

MILISTEN Првиот Фидер Шише Медицина Фармацевт Храна за бебиња Фидер Pacifiers за Teething Олеснување, Teething Играчки за Бебиња

MILISTEN Првиот Фидер Шише Медицина Фармацевт Храна за бебиња Фидер Pacifiers за Teething Олеснување, Teething Играчки за Бебиња

Мислење на купувачите:

DEN 350.16
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.пластика.Направи бебе хранење забава со оваа функционална храна за бебиња носителот!.Одличен избор за почетна орална хранење кратко време по раѓањето кога директни доењето не е достапна.Обновливи; BPA Free; Не се направени со природна гума латекс.Обезбедува со придобивките од најмалите хранење волумен во сигурен течност испорака систем.Безбедно да почне да се воведе храна, истовремено поттикнувајќи заби раст.Карактеристики - Материјал : Силикон.- Овој производ може да се користи за да се хранат бебињата кои не почнале да го јадат.- На диспензерот им помага на родителите да се измери своите бебиња и да им даде точни доза лесно.- Може да се користи за снабдување со лекови, вода, млеко и други течности.- Овој производ е за контролирање на хранење на бебето.Овој производ е погоден за почетници родители.Пакет Вклучувајќи 1 x фидер 3 x брадавиците.

Декларирани својства

Најдобри предлози