.

.

Паркер Hannifin 264NTA-4-pk20 Воздушна Кочница-NTA Унија Tee Фитинг, 1/4 Компресија Цевка x 1/4 Компресија Цевка, Месинг (Пакување од 20)

Паркер Hannifin 264NTA-4-pk20 Воздушна Кочница-NTA Унија Tee Фитинг, 1/4 Компресија Цевка x 1/4 Компресија Цевка, Месинг (Пакување

Мислење на купувачите:

DEN 5870.64
Износ
Залиха

Г. O. T. Компресија стил фасонски делови за поправка на камионот и на приколката воздушна кочница линии.За употреба во воздухот сопирачки системи на полу-камиони, приколки, автобуси, мобилна опрема и фарма спроведува.Ребрести ракав за компресија и позитивен зафат.Цевка од нерѓосувачки челик поддршка.Ги исполнува Г. O. T. FM е 571.106, SAE J246 и SAE J1131. Предмет : Унија Tee, Тип : Компресија, со Должина : 1.90", Цевка Големина : 1/4", Нишка Големина : 7/16-24", Притисок (PSI) : 150, Врска : Цевка x Цевка x Цевка, Темп.Опсег : -40 на 200 Степени F, Материјал : Месинг, Стандарди : SAE J246, SAE J1131, DOTFMVSS 571.106.

Декларирани својства

Најдобри предлози