.

.

42 Таванот Фанови Невидливи Стигнале Ножеви Farmhouse Индустриски Pendant Светилка Лустерот Далечински Управувач 5 Lumiled Светилки (Масло Бронза) (Youtube видео демо)

42 Таванот Фанови Невидливи Стигнале Ножеви Farmhouse Индустриски Pendant Светилка Лустерот Далечински Управувач 5 Lumiled Светилки

Мислење на купувачите:

DEN 4319.76
Износ
Залиха

Димензија на сенката : D42 "кога се отвори, со дијаметар од 19" кога затворена.Висина е од 17.7" 24".Две надолу-прачки со должина 4" и 10" прилагодливи.Lamping : 5 x 30 W, E26 крушка, не се вклучени.Исклучен, традиционално нападни фан ножеви автоматски се повлече и да се скрие.Далечински управувач вклучени, тоа има три брзини (ниска, средна, hight) и вклучување / исклучување на светлина функција.Индустриски изглед, многу тивко, благодарение на моќниот мотор, кога фан вртење на создава центрифугалните сили кои се поставува на ножеви да циркулира воздухот во просторијата.Тоа создава отворен простор во собата на животната средина,се акумулира помалку прашина,и е ненаметлива и разноврсна визуелно да се интегрираат во повеќето градење на ентериери.

Декларирани својства

Најдобри предлози