.

.

Smart Wifi LED Таванот Фан, 52inch Иверица Отворено smart тавански вентилатор со Далечински управувач, Стан контрола со Тајмер и Распоред, Компатибилен со Алекса/Google Асистент/S

Smart Wifi LED Таванот Фан, 52inch Иверица Отворено smart тавански вентилатор со Далечински управувач, Стан контрола со Тајмер и

Мислење на купувачите:

DEN 7199.76
Износ
Залиха

Тогаш вие може да ги поставите РУТИНИ како ви се допаѓа.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 4631 CFM висока струење.Smart wifi тавански вентилатор се поврзува со домашна 2.Smart фан има downdraft и updraft на владата, работи во сите сезони, тоа исто така со Природата/Ветре режим за брзо.Повеќе брзини-10speeds може да донесе голема количина на струење и освежи воздухот.По поврзете оваа smart тавански вентилатор со домашна 2.На тавански вентилатор со Wifi функција може да се контролира со гласот уреди како Алекса(како алекса тавански вентилатор), Google Асистент, и Siri кратенка лесно линк до вашиот Carro Дом Стан Сметка.Ефикасност : 144. Downrod Diam : 13/16".DC МОТОР ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА И ТИВКО : Ова DC тавански вентилатор користи DC24v моторни повеќе енергетски ефикасни 75% од AC мотор, тоа е толку тивко и бучава е само околу 40~60d B.На пример, можете да го поставите гласовна команда "Алекса, ние се дома", а потоа тремот тавански вентилатор брзина се врти на 5, тремот е бела светлина, за 28%, а жолта светлина на 84%.Wattage : 26 Watts.Smart тавански вентилатор со LED светлината може да се група со други паметни уреди ќе може да ги поставите РУТИНИ со другиот уред како што треба, користете само кратко глас побарувачката.Можете да затемнете на бела светлина, 10% жолта светлина 33% кога играње на играта.

Декларирани својства

Wattage:
26 Watts

Најдобри предлози