.

.

LED Таванот Фан Светлина, 22 Модерна Фан Светлина, со Далечински Управувач, 72W, се Прилагодува Брзината на Ветерот/светла Боја, Време на Поставување, Невидливи Таванск?

LED Таванот Фан Светлина, 22 Модерна Фан Светлина, со Далечински Управувач, 72W, се Прилагодува Брзината на Ветерот/светла Боја,

Мислење на купувачите:

DEN 4507.44
Износ
Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1. Модерната тавански вентилатор : материјал, ковано железо + акрил, 22 инчи/55 см во дијаметар.Во исто време, фан и LED се комбинираат заедно.Таванот фанови може да ги исполни овие две потреби.Моќност : 72 W LED извор на светлина, 40 W мотор.И можете да ги контролирате фан и светлина одделно.Погоден за просториите на 10㎡-20㎡. 2. Далечинска контрола на брзината + затемнување : лесно Можете да го промените брзината на вентилаторот (3 брзини), светлина, температура на бојата (3200 K-4200 K-6500 K), светлина од светлината (10%-100% ), преку далечинскиот управувач.Направи полесно за вас и вашето семејство. 3. Времето функција : smart тавански вентилатор може да се постави на најниско светлината да стане ноќ светлина, и тоа може да се постави автоматски да го исклучите во 1/2/4 часа по мерењето функцијата е активирана.Нека вас и вашето семејство се добие подобра одмор. 4. Поле на примена : детски соби, детски градинки, спални соби, дневни соби, јадење соби, детски соби, ходници, дневни соби, итн.Спалните соби се опремени со систем за ладење фанови.Топлата ветре прави луѓето да се чувствуваат кул, и, се разбира тоа да се чувствува добро. 5. По-продажбата на услугата : Ние ќе ви обезбедиме со инсталација на пакетот.Ние ви препорачуваме да се вработи стручен електричар за инсталирање.Нашата цел е да им обезбеди на клиентите со најдобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви ги реши во време.

Декларирани својства

Најдобри предлози