.

.

Xn8 Тежина Плочи Парови 11lbs & 22lbs Поставува Браник Плоча (1.25-инчен Дијаметар) Олимпијада Тежина Плочи за Домашна Фитнес Тренингот

Xn8 Тежина Плочи Парови 11lbs & 22lbs Поставува Браник Плоча (1.25-инчен Дијаметар) Олимпијада Тежина Плочи за Домашна Фитнес Тренингот

Мислење на купувачите:

DEN 983.76
Износ
Залиха

Можете да ги користите Xn8 тежина плочи кон СЕКОЈА МУСКУЛНА ГРУПА во телото со вршење на вежбање со варијации.Овие тежина плочи работат најдобро за многу зајакнување вежби, вклучувајќи lunges, triceps, squats, и повеќе.Произведени со користење СОЛИДНА ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО со чекан завршувањето на ѕвонење за да ги направи стилски, издржливи и долготрајни.Секој од плочи има тежина врежана на тоа за брзо препознавање.ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ И ЧУВАЊЕ на што се должи на нивните компактни димензии.Има еден-инчен дијаметар дупка, што ги прави компатибилни со стандардот 1.25-инчен дијаметар на barbell и гира барови.ДОБИЕТЕ СЕТ ОД ДВА 11 кг.железо плочи (22 lbs.заедно), значително тешка категорија.Ви помага да се изгради мускулите побрзо и е соодветен за некој кој е веќе кревање тегови во теретана или дома.Ве уверуваме на ВИСОК КВАЛИТЕТ на нашите железо-тежина плочи поставени, и за која било причина, ако не сте задоволни со објектот, се чувствуваат слободни да разговара за ова прашање со нашите професионални уште пријателски грижа на клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози