.

.

Був Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Був Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Мислење на купувачите:

DEN 1363.20
Износ
Залиха

?60 инчи/152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Не-железо Ткаенина. ?Круг дизајн? : 1.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес. ?Мода и Функција? : Додава шармантна печати на вашиот dcor и ја заштитува вашата маса; круг tablecloth е конструиран за сите околу печати. ?ЛЕСНО Е ГАЈЛЕ? : Машина перат, Нежно циклус, Собори сува ниска и Ниско железо ако е потребно. ?СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА? : 60 инчи круг tablecloth одговара за масите за седење 2-4 луѓе.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.

Декларирани својства

Најдобри предлози