.

.

KKLLHSH Преголеми Sweatpants Мажи Губат Директно Нога Широк Нога Секојдневен Тренерки Машки Облека

KKLLHSH Преголеми Sweatpants Мажи Губат Директно Нога Широк Нога Секојдневен Тренерки Машки Облека

Мислење на купувачите:

DEN 2430.00
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Бамбус.Материјал : Полиестер,Памук.Панталона Стил : Молив Панталони.Дише Ткаенини : Тие ќе се спречи start-up на пот или мириси за време на вежбање.Повод : Совршен за секојдневно носење, студија, шопинг, датира, забава, спорт клуб, викенд, трчање, вежбање, пешачење, кампување, а други отворено се игра.ТОПЛО СОВЕТИ : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата меѓу сликите.ако сакате лабава стил, сте имале подобро да изберат поголема големина.Ако не сте сигурни која големина одговара на подобро, ве молиме ни e-mail на вашиот детални мерења.Тенок Заострените Joggers со Мазна површина, Лабава се Зголеми и Слаби одговара Нога без триење и иритација.Дарежлива страна двојно џебови носи вашиот телефони, паричници или важни елементи со вас во движење.Лесно Нега : Машина за миење.Дише, Перат и Wearable Breathable Ткаенини : Тие ќе се спречи start-up на пот или мириси за време на вежбање Боја : A | Големина : 2 X Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози