.

.

Само Роден Момчиња и Девојки Новородено Бебе Бебе Дете Расадник Памук Тери Swaddle Заврши, Розова/Бела, Една Големина

Само Роден Момчиња и Девојки Новородено Бебе Бебе Дете Расадник Памук Тери Swaddle Заврши, Розова/Бела, Една Големина

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

100% Памук.Увезени.вклучува една swaddle. 100% памук тери ткаенина.прилагодлив за сит, удобно се вклопуваат.симпатична, тематските уметнички дела.Големина На : Возраст 0 - 60 Месеци.Кога станува збор за swaddling, заврши вашиот малку еден во најдобар со ова бебе девојки пом пом swaddle од Само Роден.Тоа е направена од мека, дише 100% памук тери која го смирува и опушта.Со лесно прилагодливи обвива, ќе добиете идеален одговара секој пат.

Декларирани својства

Најдобри предлози